Öğrenci Kayıt Modülü

Öğrenci ön kayıt, kesin kayıt, kayıt yenileme ve kayıt iptali işlemleri yapılmaktadır.

Öğrenci Kayıt Modülü

Kesin kayıt öncesi yapılan ön görüşme kayıt işlemleri gerçekleştirilebilir. Gerçekleştirilen ön kayıt işlemi, kesin kayıda dönüştürülebilir.

Yeni kayıt, kayıt yenileme veya kayıt iptali işlemleri yapılabilmektedir. Bu modülde yapılan tüm işlemlerde, işlemleri yapan kullanıcıların yaptıkları işlemlerin kayıtları tutulmakta, ilerleyen tarihlerde yaptıkları raporlanabilmektedir.

Kayıt esnasında, kayıt işlemi yapan personelin kullanabileceği; çalışan indirimi, kardeş indirimi vb. konularda indirim tanımları yapılabilmektedir. Tanımlı indirimlerle kaydı yapılmış öğrencilere ilişkin raporlar alınabilmektedir.

Tanımlanan ödeme yöntemi ve taksitlendirme seçenekleri doğrultusunda; ilgili kayıt sözleşmesi, senet, ödeme planı, fatura vb. evraklar yazdırılabilmektedir.

Yaz okulu için, mevcut öğrenciler veya dışarıdan yaz okulu için gelecek öğrencilerin kayıtları tutulabilmekte ve kayıtlar raporlanabilmektedir.

Personelin kayıt aşamasında yaptığı olumlu ve olumsuz tüm değerlendirme ve görüşme detayları kayıt altına alınabilmekte ve raporlanabilmektedir.

Başlıca Modül Özellikleri

  • Öğrenci kayıt
  • İndirim ve kampanya tanımlı ücretlendirme
  • Taksitlendirme
  • Kayıt ve taksitlendirme dokümanları yönetimi
  • Ön kayıt, kesin kayıt ve diğer kayıt işlemlerinin detaylı raporlandırması
  • Yaz okulu kayıt işlemleri
Kullanım: Anaokulu, İlkokul, Ortaokul, Lise
Satış için, adresinden bilgi alabilirsiniz...

Diğer Modüller